دومین دوره اصول استفاده از روش HRM در مطالعات ژنتیک و اپی ژنتیک

اخبار علمی شبکه تحقیقات پزشکی مولکولی وزارت بهداشت (صادر کننده گواهی های رسمی . آموزشی معتبر در کشور) در نظر دارد از تاریخ 20 لغایت21 اسفند ماه 93 کارگاه تئوری و عملی " اصول استفاده از روش HRM در مطالعات ژنتیک و اپی ژنتیک " را برگزار نماید.

توجه : کارگاه فوق دارای تائیدیه و گواهی رسمی از معاونت آموزشی اداره کل آموزش مداوم جامعه پزشکی وزارت بهداشت و گواهی رسمی معتبر از شبکه تحقیقات پزشکی مولکولی وزارت بهداشت به دو زبان فارسی و انگلیسی و تاییدیه شورای پژوهشی انستیو پاستور ایران
می باشد.

نوشته شده توسط Admin در تاریخ سه شنبه، ۰۵ اسفند ۱۳۹۳ (3107 بار مطالعه شده است)
[متن کامل...] 'دومین دوره اصول استفاده از روش HRM در مطالعات ژنتیک و اپی ژنتیک ' (4963 کلمه در ادامه متن)  ارسال به دوستان نسخه چاپی

بیستمین دوره آموزش تئوری و عملی بیوانفورماتیک در علوم پزشکی

اخبار علمی شبکه تحقیقات پزشکی مولکولی وزارت بهداشت(صادر کننده گواهی های آموزشی معتبر در کشور)در نظر دارد " بیستمین دوره آموزش تئوری و عملی بیوانفورماتیک در علوم پزشکی" را از تاریخ 17 الی19 اسفند 1393 برگزار نماید.


توجه : کارگاه فوق دارای تائیدیه و گواهی رسمی از معاونت آموزشی اداره کل آموزش مداوم جامعه پزشکی وزارت بهداشت ، گواهی رسمی معتبر از شبکه تحقیقات پزشکی مولکولی وزارت بهداشت به دو زبان فارسی و انگلیسی و همچنین تاییدیه شورای پ‍وهشی انستیتو پاستور ایران می باشد.
نوشته شده توسط ahmadvand در تاریخ یكشنبه، ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ (4715 بار مطالعه شده است)
[متن کامل...] 'بیستمین دوره آموزش تئوری و عملی بیوانفورماتیک در علوم پزشکی' (7751 کلمه در ادامه متن)  ارسال به دوستان نسخه چاپی

گارگاه فیلوژنی مولکولی و آنالیزهای تکاملی مرتبط با آن; تئوری/عملی

اخبار علمی شبکه تحقیقات پزشکی مولکولی وزارت بهداشت(صادر کننده گواهی های آموزشی معتبر در کشور)در نظر دارد گارگاه " فیلوژنی مولکولی و آنالیزهای تکاملی مرتبط با آن" را از تاریخ 23 الی24 بهمن 1393 برگزار نماید.

توجه : کارگاه فوق دارای تائیدیه و گواهی رسمی از شبکه تحقیقات پزشکی مولکولی وزارت بهداشت به دو زبان فارسی و انگلیسی می باشد.
همچنین ،CD برنامه های کاربردی این دوره ارائه می گردد.

نوشته شده توسط ahmadvand در تاریخ سه شنبه، ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ (3121 بار مطالعه شده است)
[متن کامل...] 'گارگاه فیلوژنی مولکولی و آنالیزهای تکاملی مرتبط با آن; تئوری/عملی' (3059 کلمه در ادامه متن)  ارسال به دوستان نسخه چاپی

اولین دوره "کارگاه ساخت کتابخانه آنتی بادی انسانی"

اخبار علمی
شبکه تحقیقات پزشکی مولکولی وزارت بهداشت(صادر کننده گواهی های آموزشی معتبر در کشور)در نظر دارد اولین دوره " کارگاه ساخت کتابخانه آنتی بادی انسانی " را از تاریخ 14 لغایت 17 بهمن 1393 برگزار نماید.

توجه : کارگاه فوق دارای تائیدیه و گواهی رسمی از معاونت آموزشی اداره کل آموزش مداوم جامعه پزشکی وزارت بهداشت و گواهی رسمی معتبر از شبکه تحقیقات پزشکی مولکولی وزارت بهداشت به دو زبان فارسی و انگلیسی می باشد.
نوشته شده توسط ahmadvand در تاریخ شنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۳ (4386 بار مطالعه شده است)
[متن کامل...] 'اولین دوره "کارگاه ساخت کتابخانه آنتی بادی انسانی"' (8710 کلمه در ادامه متن)  ارسال به دوستان نسخه چاپی

چهارمین دوره "کارگاه ممیزی داخلی و مبانی کیفیت و اصول استقرار سیستم مدیریت کیفیت در آزمایشگاه های کنترل غذا و دارو ،‍ ژنتیک پزشکی ، تشخیصی و

اخبار علمی شبکه تحقیقات پزشکی مولکولی وزارت بهداشت( صادر کننده گواهی های آموزشی معتبر در کشور) در نظر دارد در راستای اهداف و رسالت آموزشی خود جهت سرعت بخشیدن به ارتقاء سطح علمی، تحقیقاتی و تکنیکی متخصصین علوم آزمایشگاهی و دارویی و همچنین ارتقاء سطح کمی و کیفی دانش آنها از تاریخ 29 دی الی 2 بهمن ماه 1393 چهارمین دوره کارگاه و سمینار 4روزه " ممیزی داخلی و مبانی کیفیت و اصول استقرار سیستم مدیریت کیفیت در آزمایشگاههای کنترل غذا و دارو، ژنتیک پزشکی، تشخیصی و صنایع دارویی" را با همکاری آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت و شرکت بین المللی TUV UK&I برگزار نماید.

توجه : این کارگاه دارای مجوز و گواهی بازآموزی و همچنین تائیدیه و گواهی آزمایشگاه مرجع سلامت و نیز گواهی بر مبنای استانداردهای تخصصی ISIRI-ISO15189 وISIRI-ISO13485 و ISIRI-ISO17025 از شرکت بین المللی TUV UK&I انگلستان می باشد که پس از پایان دوره به افراد شرکت کننده اهدا می گردد.


نوشته شده توسط ahmadvand در تاریخ شنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۳ (3210 بار مطالعه شده است)
[متن کامل...] 'چهارمین دوره "کارگاه ممیزی داخلی و مبانی کیفیت و اصول استقرار سیستم مدیریت کیفیت در آزمایشگاه های کنترل غذا و دارو ،‍ ژنتیک پزشکی ، تشخیصی و ' (4393 کلمه در ادامه متن)  ارسال به دوستان نسخه چاپی

اولین دوره پیشرفته "‌کارگاه جامع آموزشی آنتی بادی های منوکلونال (تهیه،تولید و مهندسی آنتی بادی)

اخبار علمی شبکه تحقیقات پزشکی مولکولی وزارت بهداشت در نظر دارد از تاریخ 4 لغایت10 اسفند ماه 93 اولین دوره پیشرفته "‌کارگاه جامع آموزشی آنتی بادی های منوکلونال (تهیه،تولید و مهندسی آنتی بادی) را برگزار نماید.
این دوره جامع آموزشی پیشرفته که طی 7 روز در بانک سلولی ایران و آزمایشگاه تخصصی ونوم بخش بیوتکنولوژی انستیتو پاستور ایران برگزار می گردد شامل 4 کارگاه تخصصی می باشد ، که شرح هر کدام از دوره ها در ذیل آورده شده است.


نوشته شده توسط ahmadvand در تاریخ شنبه، ۰۶ دی ۱۳۹۳ (8910 بار مطالعه شده است)
[متن کامل...] 'اولین دوره پیشرفته "‌کارگاه جامع آموزشی آنتی بادی های منوکلونال (تهیه،تولید و مهندسی آنتی بادی)' (9937 کلمه در ادامه متن)  ارسال به دوستان نسخه چاپی

کارگاه " اصول استفاده از روش HRM در مطالعات ژنتیک و اپی ژنتیک "

اخبار علمی شبکه تحقیقات پزشکی مولکولی وزارت بهداشت در نظر دارد از تاریخ 10 لغایت11 دی ماه 93 کارگاه تئوری و عملی " اصول استفاده از روش HRM در مطالعات ژنتیک و اپی ژنتیک " را برگزار نماید.

توجه : کارگاه فوق دارای تائیدیه و گواهی رسمی از معاونت آموزشی اداره کل آموزش مداوم جامعه پزشکی وزارت بهداشت و گواهی رسمی معتبر از شبکه تحقیقات پزشکی مولکولی وزارت بهداشت به دو زبان فارسی و انگلیسی می باشد.


نوشته شده توسط ahmadvand در تاریخ یكشنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۳ (8169 بار مطالعه شده است)
[متن کامل...] 'کارگاه " اصول استفاده از روش HRM در مطالعات ژنتیک و اپی ژنتیک " ' (4961 کلمه در ادامه متن)  ارسال به دوستان نسخه چاپی

کارگاه تئوری و عملی" از انتخاب ژن تا طراحیPCR  با رویکرد استفاده از نحوه ی استفاده از نرم افزارهای بیوانفورماتیک و بانکهای داده ی ژنومی"

اخبار علمی شبکه تحقیقات پزشکی مولکولی وزارت بهداشت در نظر دارد از تاریخ 23 لغایت25 آذر ماه 93 کارگاه پیشرفته تئوری و عملی " از انتخاب ژن تا طراحیPCR  با رویکرد استفاده از نحوه ی استفاده از نرم افزارهای بیوانفورماتیک و بانک های داده ی ژنومی " با همکاری پژوهشکده علوم غدد درون ریز و متابولیسم دانشگاه علوم پژشکی شهید بهشتی برگزار نماید.

توجه : کارگاه فوق دارای تائیدیه و گواهی رسمی از شبکه تحقیقات پزشکی مولکولی وزارت بهداشت و گواهی رسمی معتبر از پژوهشکده علوم غدد درون ریز و متابولیسم دانشگاه علوم پژشکی شهید بهشتی به دو زبان فارسی و انگلیسی می باشد.
نوشته شده توسط ahmadvand در تاریخ چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۳ (3152 بار مطالعه شده است)
[متن کامل...] 'کارگاه تئوری و عملی" از انتخاب ژن تا طراحیPCR  با رویکرد استفاده از نحوه ی استفاده از نرم افزارهای بیوانفورماتیک و بانکهای داده ی ژنومی"' (4053 کلمه در ادامه متن)  ارسال به دوستان نسخه چاپی

کاربرد Real Time PCR در مطالعات اپی ژنتیک

اخبار علمی شبکه تحقیقات پزشکی مولکولی وزارت بهداشت در نظر دارد از تاریخ 20 لغایت21 آذر ماه 93 کارگاه 2 روزه تئوری و عملی " کاربرد Real Time PCR در مطالعات اپی ژنتیک " را برگزار نماید.

توجه : کارگاه فوق دارای تائیدیه و گواهی رسمی از معاونت آموزشی اداره کل آموزش مداوم جامعه پزشکی وزارت بهداشت و گواهی رسمی معتبر از شبکه تحقیقات پزشکی مولکولی وزارت بهداشت به دو زبان فارسی و انگلیسی می باشد.
نوشته شده توسط ahmadvand در تاریخ دوشنبه، ۰۳ آذر ۱۳۹۳ (3606 بار مطالعه شده است)
[متن کامل...] 'کاربرد Real Time PCR در مطالعات اپی ژنتیک ' (3251 کلمه در ادامه متن)  ارسال به دوستان نسخه چاپی

کارگاه " ممیزی داخلی و مبانی کیفیت و اصول استقرار سیستم مدیریت کیفیت در آزمایشگاههای کنترل غذا و دارو، ژنتیک پزشکی، تشخیصی و صنایع دارویی"

اخبار علمی شبکه تحقیقات پزشکی مولکولی وزارت بهداشت در نظر دارد در راستای اهداف و رسالت آموزشی خود جهت سرعت بخشیدن به ارتقاء سطح علمی، تحقیقاتی و تکنیکی متخصصین علوم آزمایشگاهی و دارویی و همچنین ارتقاء سطح کمی و کیفی دانش آنها از تاریخ 9 تا 12 آذرماه 1393 کارگاه و سمینار 4روزه " ممیزی داخلی و مبانی کیفیت و اصول استقرار سیستم مدیریت کیفیت در آزمایشگاههای کنترل غذا و دارو، ژنتیک پزشکی، تشخیصی و صنایع دارویی" را با همکاری آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت و شرکت بین المللی TUV UK&I برگزار نماید.

توجه : توجه:
این کارگاه دارای مجوز و گواهی بازآموزی از وزارت بهداشت و همچنین تائیدیه و گواهی آزمایشگاه مرجع سلامت و گواهی مرجعیت بر مبنای استاندارد ISIRI-ISO15189 وISIRI-ISO13485 از شرکت بین المللی TUV UK&I انگلستان می باشد که پس از پایان دوره به افراد شرکت کننده اهدا می گردد.
لذا با توجه به محدودیت تعداد نفرات اولویت ثبت نام با افرادی است که پیش ثبت نام نموده باشند.

تلفن:
66954324_021
64112449_021


نوشته شده توسط ahmadvand در تاریخ یكشنبه، ۲۵ آبان ۱۳۹۳ (3643 بار مطالعه شده است)
[متن کامل...] 'کارگاه " ممیزی داخلی و مبانی کیفیت و اصول استقرار سیستم مدیریت کیفیت در آزمایشگاههای کنترل غذا و دارو، ژنتیک پزشکی، تشخیصی و صنایع دارویی"' (4165 کلمه در ادامه متن)  ارسال به دوستان نسخه چاپی

<   12345678910111213141516171819202122   >


معرفی شبکه

صفحه نخست

درباره شبکه
اهداف
رسالت (ماموریت)
اولویت ها

برنامه استراتژیک
اساسنامه (جدید)
اعضا شبکه
آمار

مجمع عمومی
دستورالعمل برگزاری مجمع عمومی
ارکان شبکه

شبکه پزشکی مولکولی کشور زیر نظر معاونت تحقیقات و فناوری بوده و ارکان آن شامل ساختار ذیل است:

اعضاء شبکه

شورای راهبردی 

رئیس شبکه 

دبیرخانه  

شورای پژوهشی- آموزشی

فعالیت های شبکه

 زیرساختاری
 ستادی و اجرایی
 آموزشی

ابزار و امکانات سایت
· مدیریت سایت
· ثبت نام و ایجاد کاربر جدید
· فرم ها و گزارش ها
· سوالات پرسیده شده
· فهرست کاربران
· اخبار
· معرفی ما به دوستانتان
· انتقادات و پیشنهادها
· جستجو پیشرفته
· گزارش ها و مقالات علمی
· آمار مشاهدات
· ارسال خبر
· عناوین
· لیست برگزیده
· پیوندها
· خروج
پذیرش طرح

شرایط پذیرش طرح

اهداف پذیرش طرح

اولویت های تحقیقاتی
گردش کار بررسی طرح

شاخص های انتخاب طرح

پرسشنامه طرح های تحقیقاتی 
راهنمای نگارش طرح

ارتباط با شبکه

دبیرخانه شبکه پزشکی مولکولی ایران از سال 1379 و بنابر صلاح دید معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در انستیتو پاستور ایران مستقر می باشد.
کلیه علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن مستقیم دبیرخانه شبکه 66954324-021 یا به آدرس پست الکترونیکی شبکه molmednet@gmail.com تماس حاصل نمایند.Copyright© 2008-2017 Iranian Molecular Medicine Network
Webmaster: Dr. Kasra Esfahani